Rejestracja: 601-775-123
Wrocław, Kmicica 3 mapka
Kontakt: skype rejestracja internetowa

3 miesiące ważności orzeczeń na broń

3 miesiące ważności orzeczeń Ważna sprawa dla badających się do pozwolenia na broń, a mianowicie nie badaj się za wcześnie, przed zaniesieniem kompletu papierów na Policję.
Dzień dobry, przed złożeniem wniosku na patent strzelecki nieopatrznie zrobiłem u Państwa badania (powinienem zrobić tylko u lekarza sportowego), Lada dzień miną trzy miesiące, a po tym czasie wg poniższego artykułu z ustawy o broni i amunicji nie będą ważne w celu złożenia wniosku o wydanie pozwolenia o broń. Czy w związku z tym na podstawie poprzednich badań mogą Państwo wystawić nowe, abym nie musiał ponownie przechodzić testów i płacić pełnej sumy? Lub czy jest jakaś oferta zniżkowa? Podstawa prawna: Art. 15 ust. 3 "Osoba, która występuje z wnioskiem o wydanie pozwolenia na broń, lub osoba, która zgłasza do rejestru broń pneumatyczną, przedstawiają właściwemu organowi Policji orzeczenia lekarskie i psychologiczne, stwierdzające, że nie należą do osób wymienionych w ust. 1 pkt 2–4, i potwierdzające, że mogą dysponować bronią, wydane przez lekarza upoważnionego i psychologa upoważnionego, nie wcześniej niż 3 miesiące przed dniem złożenia wniosku."
Wracając do pytania widza. Jakaś grzecznościowa zniżka jest zapewnie możliwa, ale decyzję podejmuje placówka badająca. Jak nic nie obniżą, to nie masz wyjścia. Konieczny jest również pełny zakres badania i otrzymanie dwóch orzeczeń. Wniosek dla Ciebie. Szbciej nie zawsze znaczy lepiej i warto znać ten przepis o 3 miesięcznej ważności orzeczeń. A pośpiech jest dobry przy łapaniu pcheł.

Podziel się:

Odpowiedz

Zawartość tego pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
Więcej informacji na temat formatowaniaRejestracja internetowa

Zapisy  do mojego "Prawko" Newslettera

Psychotesty,badania lekarskie i wiele innych!!

We respect your email privacy

Subscriber CounterTelefon do rejestracji
601 775 123


Rejestracja internetowa

Psychotestykierowcow.pl - Testy psychologiczne na najwyższym poziomie. Psycholodzy z wieloletnim stażem gwarantują sprawne psychotesty kierowców oraz badania do pozwolenia na broń, przeprowadzane przez wykwalifikowany personel medyczny - Wrocław, Kmicica 3.

Pracownia psychologii transportu Dariusz Kraśnicki zaprasza:
54-514 Wrocław, Kmicica 3
tel. 693 775 123, 71 353 92 75

Przychodnia Medycyny Pracy zaprasza:
54-510 Wrocław, Żernicka 215,
tel. 601 775 123, faks 71 349 38 69

Strona stosuje cookies aby zbierać statystyki i wyświetlać reklamy. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki.