Rejestracja: 601-775-123
Wrocław, Kmicica 3 mapka
Kontakt: skype rejestracja internetowa

Dzień dobry Panie Doktorze,

Dzień dobry Panie Doktorze, proszę o wyjaśnienie mi pewnej kwestii. W czasach studenckich popełniłem błąd rozpoczynając eksperymenty z substancjami psychoaktywnymi ( marichuana, amfetamina ) po czym miałem nieprzyjemność poznać co znaczą zaburzenia depresyjno-lękowe. Udałem się do poradni zdrowia psychicznego prosić o poradę lekarza psychiatrę który skierował mnie do psychologa oraz terapeuty uzależnień.

Na wizytę u psychologa miałem czekać prawie 5 miesięcy, do tego czasu sytuacja jednak całkowicie się odmieniła i nie skorzystałem z mozliwości spotkania, do terapeuty także się nie udałem, nieprzyjemności które mnie spotkały całkowicie wybiły mi z głowy uzywanie jakichkolwiek środków, także alkoholu, nikotyny i kofeiny.

Wszystko skończyło się na jednej rozmowie z lekarzem psychiatrą na której oczywiście powiedziałem o wszystkim - wszystkie informacje zostały zapisane w komputerze. I teraz moje pytanie - czy używanie środków psychoaktywnych w przeszłości ( 4 lata temu ) całkowicie wyklucza mnie przez całe życie z możliwości uzyskania zawodowego prawa jazdy czy po pozytywnym przejściu badań lekarskich oraz psychologicznych będę miał możliwość ubiegania się o nie? Czy informacje których udzieliłem w poradni zdrowia psychicznego są do wglądu przez instytucje orzekające oraz wydające uprawnienia lub pracodawcę? Bardzo dziękuję za poświęcenie czasu na przeczytanie posta i odpowiedź, pozdrawiam.

  • Raczej nie, ale jeżeli ma to potwierdzenie np w niezdolności do służby wojskowej czy innej, to różnie bywa

Odpowiedz

Zawartość tego pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
Więcej informacji na temat formatowaniaRejestracja internetowa

Zapisy  do mojego "Prawko" Newslettera

Psychotesty,badania lekarskie i wiele innych!!

We respect your email privacy

Subscriber CounterTelefon do rejestracji
601 775 123


Rejestracja internetowa

Psychotestykierowcow.pl - Testy psychologiczne na najwyższym poziomie. Psycholodzy z wieloletnim stażem gwarantują sprawne psychotesty kierowców oraz badania do pozwolenia na broń, przeprowadzane przez wykwalifikowany personel medyczny - Wrocław, Kmicica 3.

Pracownia psychologii transportu Dariusz Kraśnicki zaprasza:
54-514 Wrocław, Kmicica 3
tel. 693 775 123, 71 353 92 75

Przychodnia Medycyny Pracy zaprasza:
54-510 Wrocław, Żernicka 215,
tel. 601 775 123, faks 71 349 38 69

Strona stosuje cookies aby zbierać statystyki i wyświetlać reklamy. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki.