Rejestracja: 601-775-123
Wrocław, Kmicica 3 mapka
Kontakt: skype rejestracja internetowa

pani doktor nie chciała mi tych badań przeprowadzić

czytając wiele zapytań i odpowiedzi na tej stronie przed kursem prawa jazdy kat C postanowiłem zrobić sobie psychotesty aby być pewnym że je przejdę i poszłam do Pani doktor, która takie badania wykonuje.Psychotesty kierowców Wrocław Powiedziałem że chce je zrobić teraz po to, żeby pieniądze które wydam na prawo jazdy nie poszło na marne. No i niestety pani doktor nie chciała mi tych badań przeprowadzić bo nie posiadam prawa jazdy kat.C , jednak bardzo nalegałem aż w końcu pani doktor posadziła mnie przed stereoskop i stwierdziła że nie ułożyłem patyczków w jednej linii czyli że mam wzrok zły. Orzeczenia żadnego nie wydała.

Wydaje mi się, że chciała sie mnie po prostu pozbyć. Więc poszedłem do okulisty i zrobiłem badania. Okulista stwierdził że wzrok jest dobry i że z taką ostrością wzroku jak mam, takie badanie na stereometrze powinienem przejść bez żadnych problemów i podbił mi badania, które później przedstawiłem lekarzowi uprawnionemu do wystawiania zaświadczeń o braku przeciwwskazań przed przystąpieniem do kursu prawa jazdy. Lekarz wydał pozytywną opinie i dzisiaj już jestem na kursie i jest ok. I mam pytanie, czy takie badanie na stereometrze można tylko wykonać podczas badania psychotechnicznego?? Czy można gdzieś to sprawdzić czy mam z tym badaniem problem? Czy są lekarze którzy posiadają stereometr, który nie służy im do badania psychotechnicznego ??

  • @Okuliści raczej nie używają tego przyrządu, lecz badają według innej metodyki.

Odpowiedz

Zawartość tego pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
Więcej informacji na temat formatowania



Rejestracja internetowa

Zapisy  do mojego "Prawko" Newslettera

Psychotesty,badania lekarskie i wiele innych!!

We respect your email privacy

Subscriber Counter



Telefon do rejestracji
601 775 123


Rejestracja internetowa

Psychotestykierowcow.pl - Testy psychologiczne na najwyższym poziomie. Psycholodzy z wieloletnim stażem gwarantują sprawne psychotesty kierowców oraz badania do pozwolenia na broń, przeprowadzane przez wykwalifikowany personel medyczny - Wrocław, Kmicica 3.

Pracownia psychologii transportu Dariusz Kraśnicki zaprasza:
54-514 Wrocław, Kmicica 3
tel. 693 775 123, 71 353 92 75

Przychodnia Medycyny Pracy zaprasza:
54-510 Wrocław, Żernicka 215,
tel. 601 775 123, faks 71 349 38 69

Strona stosuje cookies aby zbierać statystyki i wyświetlać reklamy. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki.