Rejestracja: 601-775-123
Wrocław, Kmicica 3 mapka
Kontakt: skype rejestracja internetowa

Badanie lekarskie przed końcem ważności poprzedniego orzeczenia

Witam Mam problem i bardzo proszę o pomoc Obecnie mam 30 lat,w styczniu 2010 roku zostało mi zabrane prawo jazdy na 2 lata podczas prowadzenia samochodu po spożyciu alkoholu. Niedługo po tym wydarzeniu wykonałem pozytywnie badania psychotechniczne-bezterminowo .Ale po badaniach lekarskich w Wojewódzkim Ośrodku Medycyny Pracy zostało wydane orzeczenie terminowe (do stycznia 2014), choć jestem zdrowy jak ryba i wszystkie badania w ośrodku przeszedłem pozytywnie. Prawdopodobnie dostałem terminowe,od lekarza prowadzącego, tylko ze względu na fakt jazdy po alkoholu. Dokumenty zostały złożone w Wydziale Komunikacji.

Jestem dopiero co po zdanym-ponownym z racji okresu zatrzymania- egzaminie na prawo jazdy(lipiec 2012) i jeżeli chcę mieć już prawko to będzie ono terminowe właśnie do stycznia 2014. Gdyby orzeczenie lekarskie było bezterminowe mógłbym odebrać stare prawo jazdy. Postanowiłem pójść na ponowne badania lecz do innego lekarza medycyny pracy uprawnionego do badań kierowców i otrzymałem orzeczenie bezterminowe wydane 27 lipca 2012. Czy w tym przypadku mogę przedłożyć do Wydziału Komunikacji nowe bezterminowe orzeczenie i odebrać stare prawo jazdy. Bardzo mi na tym zależy gdyż od 2013 r. wchodzi nowa ustawa i prawo jazdy będą tylko terminowe a nawet jeżeli będzie trzeba wymienić stare prawko to i tak będzie trochę czasu bo z tego co wiem to najpóżniej do stycznia 2033r. Z góry dziękuje

Odpowiedz

Zawartość tego pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
Więcej informacji na temat formatowaniaRejestracja internetowa

Zapisy  do mojego "Prawko" Newslettera

Psychotesty,badania lekarskie i wiele innych!!

We respect your email privacy

Subscriber CounterTelefon do rejestracji
601 775 123


Rejestracja internetowa

Psychotestykierowcow.pl - Testy psychologiczne na najwyższym poziomie. Psycholodzy z wieloletnim stażem gwarantują sprawne psychotesty kierowców oraz badania do pozwolenia na broń, przeprowadzane przez wykwalifikowany personel medyczny - Wrocław, Kmicica 3.

Pracownia psychologii transportu Dariusz Kraśnicki zaprasza:
54-514 Wrocław, Kmicica 3
tel. 693 775 123, 71 353 92 75

Przychodnia Medycyny Pracy zaprasza:
54-510 Wrocław, Żernicka 215,
tel. 601 775 123, faks 71 349 38 69

Strona stosuje cookies aby zbierać statystyki i wyświetlać reklamy. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki.