Rejestracja: 601-775-123
Wrocław, Kmicica 3 mapka
Kontakt: skype rejestracja internetowa

Sprzeczne Opinie

Sprzeczne Opinie psychologów Panie Doktorze kieruję do Pana pytanie jak to jest, że w jednej pracowni otrzymuje się orzeczenie negatywne, a idąc do innej placówki psychologicznej uzyskuje się orzeczenie pozytywne. Przecież metoda badań jest ta sama, badany jest ten sam człowiek. no więc jak to jest.

Psychologowie podobno wykonują swój zawód oparciu o ustawę. lecz chyba nie wszyscy!! Tak samo w ustawie wyraźnie pisze że badanie psychologiczne ma być wykonywane co 5 lat, ale niektórzy lekarze wydają na 2 lata ( pewnie dlatego, że chcą szybciej zarobić)

Są przypadki, że kierowca prowadzący autobus choruje na padaczkę, czy ma poważna wade wzroku. osobiście byłem świadkiem takiego zdarzenia w gabinecie psychologicznym , gdzie kierowca ,,praktycznie nie widząć na oczy" dostał pozytywne orzeczenie!!

no więc o czym my tu mówimy o jakim prawie! Kierowca który uzyskał prawo jazdy kat. C czy D i nie ma żadnych poważnych chorób , czy dolegliwości powinien uzyskać pozytywne orzeczenie, a nie szukac innego lekarza, który mu takie wystawi! Na podsumowanie: niech psychologowie nie straszą że powiadomią ITD, bo kto ma pozytywne orzeczenie np. z innej placówki MOŻE WYKONYWAĆ

ZAWÓD KIEROWCY!

 

Odpowiedź

  • Chciałby Pan aby metodyka [czy jakaś inna nawet najlepsza USTAWA ] załatwiała sprawę  / Uważam to za bardzo naiwne w odniesieniu do życia/
  • Nawet ten sam człowiek /kierowca/ ma raz lepszy dzień a raz gorszy, a przypadki kierowców "wczorajszych lub prosto z długiej trasy nie są rzadkie./ To samo dotyczy się psychologa - a są to z reguły kobiety/.
  • Od każdego orzeczenia [nawet tego na 2 lata] można się odwołać, jeżeli jesteśmy przekonani, że to nas krzywdzi.

Odpowiedz

Zawartość tego pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
Więcej informacji na temat formatowaniaRejestracja internetowa

Zapisy  do mojego "Prawko" Newslettera

Psychotesty,badania lekarskie i wiele innych!!

We respect your email privacy

Subscriber CounterTelefon do rejestracji
601 775 123


Rejestracja internetowa

Psychotestykierowcow.pl - Testy psychologiczne na najwyższym poziomie. Psycholodzy z wieloletnim stażem gwarantują sprawne psychotesty kierowców oraz badania do pozwolenia na broń, przeprowadzane przez wykwalifikowany personel medyczny - Wrocław, Kmicica 3.

Pracownia psychologii transportu Dariusz Kraśnicki zaprasza:
54-514 Wrocław, Kmicica 3
tel. 693 775 123, 71 353 92 75

Przychodnia Medycyny Pracy zaprasza:
54-510 Wrocław, Żernicka 215,
tel. 601 775 123, faks 71 349 38 69

Strona stosuje cookies aby zbierać statystyki i wyświetlać reklamy. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki.