Rejestracja: 601-775-123
Wrocław, Kmicica 3 mapka
Kontakt: skype rejestracja internetowa

Czy wynik wydaje się na podstawie szeregu badań i testów???

Witam. Posiadam kat C,C+E od kilku lat. Nigdy nie pracowałem jako kierowca ponieważ miałem inna pracę. Sytuacja uległa zmianie i chciałem zrobić badania. Badania psychotechniczne miałem w sumie 3x w ciągu 10lat z powodu zmiany firm,

a każda kierowała na takie badania. Pracowałem jako operator koparki i były to pełne badania,testy,ciemnia patyczki itd itd. Zamierzając pracować na C+E lekarz okulista wydał opinię pozytywną ale jazda w okularach-i tak, od lat mam symbol to określający. Jednak Pani mgr zaczęła badanie od patyczków po tym jak przywitała mnie słowami" Uuu nosi Pan okulary"a jak zapytałem czy to w czymś przeszkadza odp, że zobaczymy. Badanie trwało około 2minut=niestety patyczki nie były w jednej linii.

Pani mgr badanie zakończyła mówiąc że mam wzrok do kitu,nie miałem tego zaświadczenia od okulisty przy sobie,ale idąc do innej pracowni na pewno je wezmę. Za badanie zażądała 80zł choć było to badanie tylko na "patyczkach"nie chciała przeprowadzać innych testów i zadań,wykłóciłem się że nie zapłacę skoro badanie było nie pełne,a praktycznie żadne. Czy"patyczki" eliminują całkowicie czy to była chęć wyłudzenia.

Sugerowała, że powiadomi wydział komunikacji o cofnięciu uprawnień(które praktycznie mam bo chciałem zawsze mieć i mogły by się kiedyś przydać) jednak zabrałem swój dowód zanim zaczęła spisywać dane.

Czy orzeczenie wydaje się po przejściu szeregu badań i np wynik jednego dyskwalifikuje? Czy mgr psychologi ma prawo podważać opinię lek.okulisty? Też inne pytanie=motorowerem do 50cm3 można poruszać się nie posiadając żadnych uprawnień, wystarczy dow.osobisty i ukończone 18lat, nie mając żadnych badań, nie znając przepisów o ruchu drogowym.

Kto jest większym kandydatem do stworzenia zagrożenia na drodze-taki użytkownik skutera czy kierowca z kilkunastoletnim stażem na drogach,który ustawił patyczki nie będące w jednej linii.

  • Odpowiedź:Sprawa względna, czy lepiej otrzymać orzeczenie negatywne po całym badaniu i mieć rację, czy  jednak załatwić ugodowo. Temat do dyskusji.
  • Badanie na streometrze jest nieco dokładniejsze od okulistycznego /widzenie streoskopowe/ ale zależy to również od metody badania okulisty

Odpowiedz

Zawartość tego pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
Więcej informacji na temat formatowaniaRejestracja internetowa

Zapisy  do mojego "Prawko" Newslettera

Psychotesty,badania lekarskie i wiele innych!!

We respect your email privacy

Subscriber CounterTelefon do rejestracji
601 775 123


Rejestracja internetowa

Psychotestykierowcow.pl - Testy psychologiczne na najwyższym poziomie. Psycholodzy z wieloletnim stażem gwarantują sprawne psychotesty kierowców oraz badania do pozwolenia na broń, przeprowadzane przez wykwalifikowany personel medyczny - Wrocław, Kmicica 3.

Pracownia psychologii transportu Dariusz Kraśnicki zaprasza:
54-514 Wrocław, Kmicica 3
tel. 693 775 123, 71 353 92 75

Przychodnia Medycyny Pracy zaprasza:
54-510 Wrocław, Żernicka 215,
tel. 601 775 123, faks 71 349 38 69

Strona stosuje cookies aby zbierać statystyki i wyświetlać reklamy. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki.