Rejestracja: 601-775-123
Wrocław, Kmicica 3 mapka
Kontakt: skype rejestracja internetowa

Przychodnia Medycyny Pracy we Wrocławiu Żernicka 215

Przychodnia Medycyny Pracy na 54-510 Żernickiej 215 we Wrocławiu na stale wpisała się w krajobraz badań okresowych oraz profilaktycznych w Województwie Dolnośląskim.

Powstała jako rozszerzenie małego gabinetu przy 51-514 na Kmicica 3, gdzie doktor Dariusz Kraśnicki rozpoczął swoją działalność jako lekarz uprawniony do badań profilaktycznych. 

 • Stopniowo Firma rozszerzyła swoją działalność o psychotesty dla kierowców zawodowych  poprzez otwarcie Pracowni Psychologicznej oraz zatrudnienie kilku psychologów transportu.
 • Później z uwagi na niezbyt dobre warunki lokalowe oraz zwiększającą się "masę krytyczną " pacjentów przeniesienie firmy do innych pomieszczeń stało się nieuchronną koniecznością!!

Wybór padł na nowo budowany lokal 54-514 Wrocław Żernicka 215. Spełniał on w większości wymagania stawiane Niepublicznym Zakładom Opieki Zdrowotnej oraz mieścił się niedaleko pracowni badań psychotechnicznych na Kmicica 3.


Wyświetl większą mapę
 • W naturalny sposób ułatwiało to koncentrację całego zakresu badań kierowców w niewielkiej odległości od siebie. 

Na początku 2010 roku przychodnia ruszyła i od razu okazała się olbrzymim sukcesem. Jej lokalizacja niedaleko nowo budowanego stadionu na Maślicach oraz łącznika Autostradowej Obwodnicy Wrocławia okazała się zdecydowanym strzałem w dziesiątkę!!.

Dogodne umiejscowienie tuż obok przystanku autobusów 129 oraz 409/609 na ulicy Żernickiej okazało się zdecydowanym atutem, pozwalającym pacjentom dojechać bez problemów na badania. 

 • Od samego początku postawiono na super szybką sprawną, ale jednocześnie profesjonalną obsługę pacjenta!! 
 • W zasadzie jest to jedyny problem placówek konkurencji, gdzie pracownik jest odsyłany od jednego specjalisty do drugiego, najczęściej w różnych miejscach i przez kilka kolejnych dni.
 • Medycyna Pracy we Wrocławiu Dariusz Kraśnicki

Zwiększenie liczby pacjentów pozwoliło na obniżenie cen oraz zwiększenie zakresu opieki specjalistycznej. Wszyscy wymagani specjaliści

 • Neurolog, Laryngolog oraz Okulista czy Psychiatra są praktycznie codziennie
 • To samo dotyczy również badań psychotechnicznych kierowców w Pracowni na Kmicica 3
Od Pracownia Psychologii Transportu we Wrocławiu

Sprawna obsługa pacjentów wymaga zdecydowanego nadzoru oraz działań, które skracają czas pobytu w w placówce.

 • najważniejsza jest sprawna rejestracja, w naszym przypadku telefoniczna 601 775 123 . Skierowania można wstępnie wysłać faksem 71 349 38 69 
 • Nie sprawdza się rejestracja internetowa, głównie dlatego, że pacjenci podają niekompletne lub błędne dane. Teoretycznie umożliwia wpisanie pełnych danych pacjenta do systemu, a podczas przyjęć ograniczyła biurokrację do minimum.

Już w trakcie przyjęć nie można przecenić rolę osoby koordynującej ruch pacjentów, tak aby każdy trafił do danego specjalisty w możliwie najkrótszym czasie. Niestety pracownicy pozostawieni samemu sobie za bardzo nie rozumieją poleceń personelu i opcja "poprowadzenia za rączkę" niestety jest niezbędna.

 • na samym końcu trudno nie wspomnieć o zdecydowanych korzyściach pozyskiwania pacjentów do Przychodni jaką jest marketing internetowy, a szczególnie wideo. Pozwala to na zdobycie klienta lepiej płacącego, zdecydowanego na większy zakres usług i często przyjeżdżającego z większej odległości. W przypadku pacjentów, którzy dość długo szukali danego lekarza jest to w zasadzie drukowanie pieniędzy /prawdziwa wytwórnia papierów wartościowych/ za profesjonalnie wykonaną usługę!! Jeżeli konkurencja tego nie rozumie, to w zasadzie nawet nie wiedzą, co tracą!!

Na samym końcu jako właściciel tej Przychodni Medycyny Pracy na zachodnich obrzeżach Wrocławia mogę tylko zachęcić do odwiedzenia mojej Firmy.

Dane adresowe;

54-510 Żernicka 215 tel 601 775 123 , faks 71 349 38 69

Dariusz Kraśnicki specjalista medycyny transportu i uprawniony do badań kierowców z upoważnienia Wojewody Wrocławskiego.


Lekarz medycyny pracy

Ostatnio poszerzyłem swoją działalność o badania licencjonowanych pracowników ochrony, pilotów klasy 2 oraz personelu pokładowego samolotów, a także pracowników platform wiertniczych.


Podziel się:

Dodaj nową odpowiedź

Zawartość tego pola nie będzie udostępniana publicznie.
 • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
Więcej informacji na temat formatowaniaRejestracja internetowa

Zapisy  do mojego "Prawko" Newslettera

Psychotesty,badania lekarskie i wiele innych!!

We respect your email privacy

Subscriber CounterTelefon do rejestracji
601 775 123


Rejestracja internetowa

Psychotestykierowcow.pl - Testy psychologiczne na najwyższym poziomie. Psycholodzy z wieloletnim stażem gwarantują sprawne psychotesty kierowców oraz badania do pozwolenia na broń, przeprowadzane przez wykwalifikowany personel medyczny - Wrocław, Kmicica 3.

Pracownia psychologii transportu Dariusz Kraśnicki zaprasza:
54-514 Wrocław, Kmicica 3
tel. 693 775 123, 71 353 92 75

Przychodnia Medycyny Pracy zaprasza:
54-510 Wrocław, Żernicka 215,
tel. 601 775 123, faks 71 349 38 69

Strona stosuje cookies aby zbierać statystyki i wyświetlać reklamy. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki.