Rejestracja: 601-775-123
Wrocław, Kmicica 3 mapka
Kontakt: skype rejestracja internetowa

Badania lekarskie i psychotesty na wózki widłowe



Widzenie przestrzenne operatorów wózków widłowych 

Badania lekarskie i psychotesty na wózki widłowe Wrocław

 

Zawód operatora wózków widłowych cieszy się coraz większą popularnością. Stwarza możliwość dobrze płatnej pracy zarówno w kraju jak i zagranicą (Anglia, Irlandia, Islandia i inne kraje Unii Europejskiej).

 • Wielu kandydatów na kierowców wózków zapisuje się na licznie organizowane kursy we Wrocławiu.

Jest wśród nich wielu studentów oraz innych pracowników poszerzających swoje kwalifikacje.

 • Przed rozpoczęciem kursu wymagane są badania lekarskie i psychotechniczne dla kandydatów.

Badania na wózki widłowe są problemem dla wielu osób z powodu braku czasu i innych obowiązków.
>

 

Mój gabinet oferuje kompleksowe badania lekarskie i psychologiczne kandydatów w czasie jednej wizyty.

 • Cena badania lekarskiego to 300 zł [z wydaniem orzeczenia lekarskiego].
 • Koszt badania psychologicznego (psychotesty) dla operatorów wózków - 150 zł [z wydaniem właściwego orzeczenia psychologicznego]

 

Przed kompleksową wizytą obowiązuje rejestracja na nr telefonu 601 775 123 lub adres e-mail lekarz@krasnicki.com.pl

 • Proszę być przygotowanym do podania numeru pesel, Imienia i Nazwiska, adresu z kodem pocztowym oraz danych firmy z NIP-em do faktury.

Doktor Dariusz Kraśnicki specjalista medycyny transportu oraz czterech psychologów uprawnionych do badań kierowców zaprasza serdecznie do Wrocławia.

 • Adres przychodni medycyny pracy Wrocław Kmiica 1a/1 
 • Adres mojej pracowni psychotestów Wrocław ul.Kmicica 1a - Osiedle Żerniki, dojazd autobusy 109, 129, 409 oraz 609. Zachodnia część Wrocławia (niedaleko Nowego Dworu i Kuźnik).

Przy większej ilości osób [powyżej 10] istnieje możliwość przeprowadzenia badania psychologicznego w zakładzie pracy- wyłącznie wózki widłowe, suwnice itp. Badanie wyjazdowe nie dotyczy kierowców.


Od Medycyna pracy Wrocław

Podziel się:

Witam Mam wadę wzroku na

Witam
Mam wadę wzroku na jednym oku -0.8 a na drugim -1.3 czy mogę jeździć wózkiem widłowym? Mam zdany kurs i mam upoważnienia proszę o odpowiedź dziękuję

Badania krwi

Czy badania kwalifikujące do kursu na wózki widłowe zawierają badanie krwi - morfologia?
Pisze Pan o badaniach słuchu, wzroku, psycho - a krew?

Mam wysoką wadę wzroku

Mam wysoką wadę wzroku wynoszącą -8 -9. Wzrok mi się nie pogarsza. Wada, którą mam jest stała. Byłam ostatnio na kontroli u okulisty, który mi powiedział, że z oczami nie dzieje się nic niepokojącego. Czy mimo tego nie mogę i tak iść na kurs operatora wózka widłowego ?.

badania na wózki widłowe

Mam pytanie: czy w ogóle badania na wózki widłowe tylko wyłącznie do kursu na operatora wózka, ale nie do pracy na nim, są konieczne, czy jest jakaś podstawa prawna, rozporządzanie, ustawa, mówiąca o obowiązku wykonania takiego badania tylko do kursu. Czy może jest tak, że nie ma konieczności robienia takiego badania, natomiast jest ono bezwzględnie konieczne przy podejmowaniu pracy jako operator.???

psychotesty

O ile psychotesty dla kierowców to norma - przecież badania lekarskie na prawko każdy z was przechodził to psychotesty na wózki widłowe to śmieszne jest raczej. Badania okresowe czyli wzrok i cała reszta z wysokościowymi to jeszcze rozumiem to w przypadku wózków ma to mały sens. To badania lekarskie powinny wykluczać schorzenia lub wady które uniemożliwiają prace a nie test na refleks i inteligencję. Ktoś kto to wymyślił dla wózków przerósł formę nad treścią :-/ To nie gokard ani tir. Jednak przepis to przepis i na przepisach śmiesznych bardziej lub mniej kasę zbijają. Ciekawe co jeszcze i dla kogo przepchną aby wydoić pieniądze od szarego luda. Będzie trzeba badań lekarskich do kopania rowów ^_^ . W innych krajach mają to gdzieś widocznie w Polsce jesteśmy administracyjnie bardziej do przodu :-)

Widzenie w 3d, kolory

Witam,

Zapisałem się na kurs operatora wózka widłowego. Przeszedłem badanie lekarza medycyny pracy dopuszczające do odbycia kursu.
Nie mam wady wzroku. Potrafię lewym i prawym okiem przeczytać wszystkie literki z najniższego rzędu. Natomiast miałem problem z odczytaniem niektórych liczb które tworzyły się z różnych kropek o różnych kolorach ,chodź odróżniam wszystkie kolory.
Czy może mieć to wpływ na widzenie przestrzenne 3d?. Czy mając widzenie obuoczne( brak wad wzroku czytam wszystko lewym i prawym okiem) przejdę badanie 3d i stereometr.

pozdrawiam

Zaćma a uprawnienia na wózki widłowe

Witam Czy osoba z zaćma pourazową ma szanse na pozytywne przejście badań do zdobycia uprawnień na wózki widłowe, suwnice itp. ?

@Bardzo małe szanse

Badania lekarskie i psychotesty na wózki widłowe

Jak nie wiecie o co chodzi z tymi badaniami(psychotesty) to własnie chodzi o pieniadze.Złodzieje okradaja ludzi w bialy dzien.
A co ze słuchem szlysze tylko wzrok obuoczny a sluch?hehe:D

Wypadek

Witam. Pracuję od jakiegoś czasu na wózku widłowym wysokiego składowania (reach truck) powyżej 6m, skierowanie na badania dostałem oczywiście z pracy, lekarz na testach psychotechnicznych zorientował się na "patyczkach" że jest problem z widzeniem ale podpisał. Nie widzę na jedno oko praktycznie od urodzenia, nie mam problemów z oceną odległości podczas prowadzenia samochodu, na początku na wózku były problemy ale już nie ma, moje pytanie brzmi co mi grozi jeśli spowoduje jakiś wypadek w pracy?

Psychotesty

Witam

Jak wyglądają psychotesty na operatora wózka widłowego? Jakie są zadania do wykonania?. Czy można się do nich jakoś przygotować?

pozdrawiam

Zaświadczenie na prowadzenie wózka

witam mam takie pytanie mam uprawnienia na wózki widłowe jeździłem 6 lat i któregoś dnia spadłem ze schodów miałem pęknięty oczodół, teraz prawie nie widzę na lewe oko.

Czy lekarz morze wystawić mi zaświadczenie na prowadzenie wózka widłowego do 3 metrów

 • Bardzo wątpliwe
Od Pracownia Psychologii Transportu we Wrocławiu

40%

witam mam problem z lewym okiem widze tylko 40% i mam pytanie czy dostane

 zdolnosc do pracy ?

 

@Do wymagającej widzenia obuocznego raczej nie

psycholog transportu a wózki widłowee

Witam, Mam pytanie związane z uprawnieniami psychologa transportu do przeprowadzania psychotestów na wózki widłowe, podobno weszła lub ma wejść ustawa która mówi o tym ze dyplom psychologa transportu nie wystarcza do przeprowadzania takich testów na wózki widłowe, ze potrzebne są dodatkowe kwalifikacje , czy jest to prawda? kończąc psychologie transportu nie mogę wykonywać takich psychotestów, mogę badać tylko kierowców ?? z góry dziękuje za odpowiedz, pzdr @Temat do dyskusji. Jak ktoś wie coś więcej, to niech napisze

Krótkowzroczność i zaćma

Dzień Dobry Panie doktorze mam takie pytanie? Czy osoba mająca krótkowzroczność może zostać operatorem wózków widłowych? Oko lewe -6,5 a oko prawe - 7 dioptrii. Noszę okulary.Pełna sprawność jest na oku lewym(czytanie pisanie,natomiast prawe oko jest takim pomocnikiem.Na oko prawe ogólnie widzę i mam zaćmę po operacyjną.

Mam kolegę który też ma krótkowzroczność większą ode mnie i ma uprawnienia na wózki widłowe. Czy przy mojej wadzie wzroku jest szansa bym też mógł być operatorem wózków widłowych? Bardzo prosił bym o odpowiedź w tej sprawie Z góry dziękuje i pozdrawiam

@konsultacja okulistyczna rozstrzygnęła by do końca sprawę, która jest na granicy. Jeżeli brak jest widzenia obuocznego, to nie ma szans i to może być problemem tego przypadku

Orzecznictwo psychologiczne

Witam, może nie z tej beczki ale mam pytanie, jakie trzeba posiadać uprawnienia aby wystawiać orzeczenia psychologiczne dla kandydatów do służb mundurowych (policja, straż pożarna, więziennictwo..)? Oprócz tytułu mgr psychologii:-)

 • Pytanie raczej do kadr tych instytucji
 • Na pewno w przypadku jeżeli chcemy być pracownikiem cywilinym są mniejsze, a funkcjonariuszem danej służby , to nieco większe

Badanie wzroku na kurs na wozki

Witam . byłem u lekarza żeby zrobić psychotesty i nie mogę ich przejść, bo mam wadę wzroku ( nie mam widzenia przestrzenego ) wada jednego oka .

I czy to będzie mi to utrudniać prace na wózku z wysięgnikem ???

Totalnie nie

Ja tez nie mam widzenie obuocznego ale to nie jest do niczego potrzebne i można pracować na wózku i tym bardziej jako kierowca. A to, ze ktoś sobie wyimaginowane zastrzeżenia wymyślił to już inna sprawa. Świat nie skalda się z kwadracików i kółeczek o tym samym kolorze. Sa cienie kolory i źródła światła i mozg to nadrabia w inny sposób. Jestem doskonałym kierowca i operatorem wózka i nigdy ani jednej szkody nie spowodowałem, ale w myśl polskich lekarzy, którzy zamiast myśleć wykonują rozkazy i wyciągają rękę, to tacy ludzie jak my, to raczej powinni podlegać zabiegowi eutanazji. Bo raczej nic nie możesz robić, bo nawet przedstawicielem nie możesz być bo ci wmawiają chorobę, która rzekomo stanowi zagrożenie dla innych.

Witam Mam problem z

Witam Mam problem z orzeczeniem o zdolności do pracy.Otóż mam ubytek słuchu na prawe ucho około 70-80db(drugie dobre)Mam tą wade od 6 roku życia po wypadku. Słuch mi się nie pogarsza.Nawet pracując przez kilka lat w hałasie.Teraz starając się o prace jako kierowca wózka widłowego,lekarz medycyny pracy w kilku już przypadkach nie podpisał mi zdolności do pracy. Co mogę zrobić?Czy ta wada słuchu dyskwalifikuję mnie do tego rodzaju pracy ?? Pozdrawiam Odpowiedź Pozostaje tylko odwołanie od orzeczenia lekarskiego

Pytanie o testy psychologiczne na wózek widłowy

witam mam takie pytanie, z trzy lata temu próbowałem otrzymać skierowanie na kurs operatorów wózków widłowych

 

w urzędzie pracy psycholog zrobił mi badania psychologiczne i uzyskałem zbyt Malo punktów po roku zrobiłem ponownie testy zdobyłem więcej punktów, ale jeszcze zbyt mało, żeby zostać skierowany na taki kurs
mam pytanie, czy są jakieś ćwiczenia książki testy, które pozwolą wyćwiczyć i podnieść tak, żeby uzyskać więcej punktów

 

 Proszę poczytać
http://www.psychotestykierowcow.pl/psychotesty-dla-kierowcow-przyklady

Czy obuoczna wada wzroku

Czy obuoczna wada wzroku -1,75 dyskwalifikuje mnie jako operatora wózków widłowych

Na jaki czas wystawia się

Na jaki czas wystawia się orzeczenie dla operatora wózka a na jaki czas dla przedstawiciela handlowego?

Kurs na wózki widłowe Wrocław

Gdzie mogę wykonać kurs na wózki widłowe we Wrocławiu ?

 

Polecana przeze mnie firma do kursów na wózki widłowe we Wrocławiu

CENA KURSU  500 zł - możliwe raty i negocjacje kosztu

czy istnieją jakieś

Czy istnieją jakieś przepisy mówiące kto nie może podjąć pracy na wózku widłowym ze względu na stan zdrowia?

Interesuję się tym dlatego, że jestem po operacji wstawienia sztucznych zastawek serca ale czuję się dobrze i nie mam z tym problemów, a bardzo chciałbym pracować w tym zawodzie

Psychologia transportu

Witam, jestem psychologiem z 2,5 letnim stażem. Jakie uprawnienia muszę posiadać żeby móc przeprowadzać badania tylko dla kierowców wózków widłowych?

 • Studia podyplomowe w zakresie psychologii transportu

witam. zastanawiam sie czy

witam. zastanawiam sie czy mógłbym iść na kurs wózka widłowego. mój problem polega na tym że w dzieciństwie przeszedlem zapalenie ucha środkowego w wyniku czego doszlo do zniszczenia błony bębenkowej. czy mogę się udac na ten kurs???

Witam. Posiadam badania

Witam. Posiadam badania psychotechniczne dla kierowców. Proszę mi powiedzieć czy są one honorowane w przypadku kursu na operatora wózków widłowych? Z góry dziękuje za odpowiedź. Pozdrawiam

W moim gabinecie nie przepisuje się automatycznie badań psychologicznych,

Zakresy badań nie są identyczne. Teoretycznie coś takiego może zrobić psycholog, który Pana wcześniej badał i ma wgląd w wyniki pańskiej dokumentacji.

Wózki widłowe badanie wzroku

Witam.

Niedługo mam zamiar robić kurs na operatora wózków widłowych we Wrocławiu.Zanim zapłacę za kurs, interesuje mnie jakie są robione dokładnie badania są robione jeśli chodzi o wzrok? Jedno oko mam trochę słabsze i mam astygmatyzm i stwierdzona przez okulistę jakaś słaba reakcja plamki.

 

Z drugim wszystko ok. Czy będe miał z tego powodu jakieś problemy? Jakie są dopuszczalne wady wzroku na wózkach?

I jeszcze jedno: czy są robione badania na stereoskopie lub stereomerze? Można jakoś "domowym sposobem lub innym " wybadać, czy ma się widzenie obuoczne czy nie?

 

Jeżeli widzenie stereoskopowe bedzie w granicach normy, to raczej nie powinno być problemów.

Niestety nie znam tzw domowych sposobów, ale z opisu wynika, że może tu występować brak widzenia obuocznego, co może dyskwalifikować na kurs wózków widłowych .

idz do innego lekarza co

idz do innego lekarza co wystawi zaświadczenie od ręki :)

Tak zaświadczenie bez

Tak zaświadczenie bez badania do dostaniesz, ale bez widzenia stereoskopowego istnieje duże prawdopodobieństwo, że pewnego dnia zrzucisz jakąś paletę na głowę sobie

albo komuś. Uczciwie przeprowadzone badanie lekarskie jest w twoim interesie, nawet jeśli dyskwalifikuje. (spec. med pracy)

Co Ty człowieku wypisujesz.

Co Ty człowieku wypisujesz. Podobno też się nie kwalifikowałem do jazdy wózkami bo jakiś lekarz tak stwierdził a jako jedyny z kilku wózkowych w pracy przez 5 lat nigdy niczego nie zniszczyłem, niczego nie przejechałem i niczego nie zrzuciłem, pozostali wózkowi ( Ci nadający się) - każdy coś "odwalił" i jak mi to wytłumaczysz?

12następna ›ostatnia »

Dodaj nową odpowiedź

Zawartość tego pola nie będzie udostępniana publicznie.
 • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
Więcej informacji na temat formatowania



Rejestracja internetowa

Zapisy  do mojego "Prawko" Newslettera

Psychotesty,badania lekarskie i wiele innych!!

We respect your email privacy

Subscriber Counter



Telefon do rejestracji
601 775 123


Rejestracja internetowa

Psychotestykierowcow.pl - Testy psychologiczne na najwyższym poziomie. Psycholodzy z wieloletnim stażem gwarantują sprawne psychotesty kierowców oraz badania do pozwolenia na broń, przeprowadzane przez wykwalifikowany personel medyczny - Wrocław, Kmicica 3.

Pracownia psychologii transportu Dariusz Kraśnicki zaprasza:
54-514 Wrocław, Kmicica 3
tel. 693 775 123, 71 353 92 75

Przychodnia Medycyny Pracy zaprasza:
54-510 Wrocław, Żernicka 215,
tel. 601 775 123, faks 71 349 38 69

Strona stosuje cookies aby zbierać statystyki i wyświetlać reklamy. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki.