Rejestracja: 601-775-123
Wrocław, Kmicica 3 mapka
Kontakt: skype rejestracja internetowa

dr Dariusz KRAŚNICKI

Dariusz Kraśnicki lekarz medycyny pracy Wrocław

Adres Pracowni Psychologicznej doktora Kraśnickiego - 54-514 Wrocław ul. Kmicica 1a/1 oraz Przychodnia Medycyny Pracy Kmicica 1a

 • obowiązkowa rejestracja tel 693 775 123 oraz 601 775 123

 Jestem lekarzem specjalistą medycyny transportu. Mój gabinet oferuje wyjątkowo sprawne wykonanie badań okresowych, dla chcących szybko je wykonać, wykorzystujących najnowsze osiągnięcia internetu - przede wszystkim wyszukiwarka Google.

 • Ostatnio nastąpiło przeniesienie gabinetu na ulicę na Kmicica 1a wraz z badaniami psychologicznymi.
 • W mojej opinii powinno to podnieść standard przyjęć pacjentów i psychotestów dla kierowców
 • Dr Dariusz Kraśnicki serdecznie zaprasza do swojej praktyki lekarskiej!! 
 • Można wysłać swoje opinie poprzez dział Centralny Kontakt.
 • Zapraszam na inne podstrony mojego serwisu i komentarze -nie tylko przedstawicieli zawodów medycznych.
 • Każda opinia, nawet zdecydowanie krytyczna, jest cenna i jest przeglądana.

Jeżeli zostanie podany adres e-mail, nie zostanie udostępniony komukolwiek, szczególnie firmom wysyłającym spam!!

Jeżeli chcesz poznać Coś, dzięki czemu odniosłem spektakularny sukces musisz tylko kliknąć. Zapraszam serdecznie!!

Site Build It! To także sprawdzona droga dla Ciebie, niezależnie od tego co robisz.

Zachęcam do pobrania darmowego E-booka / w języku angielskim/ ze strony SBI. Poprzednio kosztowała prawie 50 , obecnie totally free.

Make Your Knowledge Sell!  Nawet jeżeli nigdy w życiu nie zamierzasz skorzystać z SBI /Site Build It/ warto się zaznajomić z podstawami marketingu internetowego. Nie potrzebujesz żadnych internetowych guru czy innych znawców tematu.

 • Po prostu pisz o tym co lubisz, na czym się znasz najlepiej i co jest Twoją Pasją!!
 • Ogranicza cię jedynie twoja wiedza, motywacja oraz czas, który poświęcisz na tworzenie biznesu / a nie tylko strony WEB/. 

Rezultaty są często tak zadziwiające, zarówno życiowo jak i finansowo, że szkoda marnować swój czas zwlekając z decyzją. Zainwestuj pół godziny / być może najważniejsze, które spędziłeś w internecie/ i przeczytaj moją historię. Dariusz Kraśnicki lekarz medycyny pracy Wrocław .

Wyrób swoją opinię i po prostu zarabiaj pieniądze robiąc z Pasją to co  po prostu lubisz !!

Loading
Psychotesty dla kierowców

Podziel się:

Konsultacja specjalistyczna do wydania końcowego orzeczenia leka

Witam Panie doktorze Jestem po powtórnych badaniach(próbach wątrobowych i lekarskich) Psychotesty i psychologiczne przeszedłem pomyślnie w 2014 roku. Dziś otrzymałem list z WOMP Rzeszów z którego dowiaduję się o konsultacji specjalistycznej koniecznej do wydania orzeczenia lekarskiego która ma się odbyć 3 lipca i będzie mnie kosztowała 110 zł.

Teraz czy mógłby mi pan powiedzieć na czym będzie polegała ta konsultacja? Czy mam być dobrej myśli? Dodam że prawo jazdy utraciłem za punkty i alkohol. Jestem chory na chorobę afektywna dwukierunkowa na dodatek. Jak ten fakt wpływa na orzeczenie??

Pracuje za granicą, są to kilkumiesięczne wyjazdy oraz zjazdy na kilka tygodni(taki kierat),. Jeżeli wyślą mnie na terapię uzależnia stracę dobra pracę, Bardzo proszę o szybką odpowiedź, gdyż nie wiem co mam powiedzieć mojemu pracodawcy,

Gg

A jeszcze jedno małe pytanko mam , czy gdybym jednak podszedł do tych badań w womp i psychotestów po utracie prawa jazdy za alkohol i nie zdałbym za pierwszym razem jak i za drugim przy odwołaniu to czy strace te prawo jazdy na stałe? biorąc pod uwagę to że oprócz kat.b posiadam tylko A1 I AM??

Mam problem z prawem jazdy

Dzień dobry panie Darku myślę, że pan mi pomoże bo mam problem z prawem jazdy.W 2010r. zemdlałem z nieznanych mi przyczyn i trafiłem do szpitala, tam przebywałem 3 dni i nie stwierdzono mi żadnych przyczyn zasłabnięcia.Po wyjściu ze szpitala moja krewna poszła do tego szpitala powiedziała że spożywam alkohol, zdarzy mi się wypić jakieś piwo raz na jakiś czas, ale nie jestem alkoholikiem posiadałem prawo jazdy kat.A,B,B+E,C,C+E,D,D+E,T i byłem kierowcą zawodowym 30 lat i nie miałem nigdy punktów karnych ani wypadku drogowego, i nie zdarzyło mi się kierować na podwójnym gazie.

Po tym jak ona to powiedziała, przyszło mi powiadomienie ze starostwa powiatowego, że zostałem skierowany na badania lekarskie do Wompu.Gdy udałem się na badania lekarskie przeszedłem wszystkie badania lekarskie, psychiatra powiedział że jestem alkoholikiem i muszę iść na terapie alkoholową.Gdy poszedłem na koniec do lekarza medycyny pracy końcowego to ta pani mi powiedziała że zasłabłem być może z powodu padaczki, której mi nie wykryto i zostały mi zatrzymane prawo jazdy na rok, oczywiście odwołałem się od tego orzeczenia lekarskiego, ponieważ wiązało się z utratą pracy.Po odwołaniu Womp skierował mnie do Gdyni na badania lekarskie, tam po badaniach również nie przeszedłem i straciłem prace straciłem prawo jazdy i popadłem w długi bo było mi ciężko.

W sierpniu 2012r zrobiłem kolejne badanie lekarskie w tym samym Wompie miałem dostarczyć badania od neurologa dostarczyłem, znowu miałem znowu wszystkie wyniki dobre ,ale lekarz psychiatra powiedział, że dalej jestem alkoholikiem, bo mam podwyższony wynik z wątroby i że do puki nie zacznę leczyć, to mi nie odzyskam prawa jazdy i poszedł na konsultacje do pani końcowej i powiedział, żeby wystawiła negatywne orzeczenie lekarskie i tak zrobiła.W tym roku w lutym robiłem kolejne badanie i chodziłem na tą terapie którą mi kazał ten pan psychiatra chodziłem na nią 2 miesiące i czułem se upokorzony bo nie mam problemów z alkoholem ,ale zależy mi na prawo jazdach i zaniosłem mu te badania, a on powiedział że powinienem być w oddziale zamkniętym dla alkoholików.

Mówiłem mu, że czemu on tak mnie nie chce przepuścić, bo jestem nie bezpieczny na drodze, bo jestem alkoholikiem i jeżdżę pijany, on cały czas patrzy na ten wynik z krwi, bo mam podwyższone gttp chyba dobrze to nazwałem ,z tego co słyszałem to może być zatłuszczenie wątroby a on swoje dalej i znowu wystawili mi orzeczenie negatywne.

Powie mi pan panie Darku co mam robić.Lekarz końcowy powiedział że mogę stawać na komisje lekarską co mam robić ? Od tamtego czasu cały czas jestem bezrobotny, mam dwoje dzieci, tak się martwie, że naprawde już nigdy nie bede jezdził

@Niestety wiele osób nie przechodzi tego trybu badań pozytywnie i nie za bardzo można tutaj coś zrobić w trybie administracyjnym.

Widzenie w Ciemni i Reakcja na olśnienie

Witam. Mam pytanie. Na czym polegają takie badania na psychotestach ? Dodam iż niedawno robiłem prawo jazdy. Podczas badąń lekarskich nie miałem żadnych przeciwwskazań wzrokowych. Prawo jazdy mam bezterminowo. Jak przebiega takie badanie ? Czy mam się czego obawiać ?

MOŻLIWOŚĆ NIE KORZYSTANIA Z PASÓW

Dzień Dobry.. mam takie zapytanie, czy jest możliwość uzyskać u pana zaświadczenia na nie zapinanie pasów. Mam 22 lata jeździłem już przed 18-nastka ze tak powiem, jeżdżę samochodem dzień w dzień miałem już parę kontroli drogowych ale to takie aby kontrola trzeźwości i inne duperele, mam niecałe 170cm wzrostu i troszkę ze tak powiem nadwagę pracuje za biurkiem i brzuszek rośnie, i bardzo mnie "drażnią-denerwują"

pasy ze tak powiem, jeżdżę na ogół bez pasów zapinam gdy widzę ze policja stoi i nie ukrywam ze szybciej w coś walne przez to szybkie zapinanie, szukanie pasa niż jazdę z pasami.. nie wiem czy jest to możliwe jestem młodym kierowca, ale naprawdę gdy prowadzę samochód pasy mnie uwierają, denerwują

 

Słyszałem właśnie ze jest możliwość uzyskania takiego zaświadczenia, jak już wspomniałem jeżdżę spokojnie bez żadnych mandatów bez ciężkiej nogi panuje nad samochodem, w czasie wolnym pracuje u taty jako kierowca, a także jeżdżę z kolega z meblami.. mieszkam nie daleko Wrocławia, i najchętniej bym sie z Panem umówił na wizytę, ale nie wiem czy w moim przypadku jest szansa na uzyskanie takiego zaświadczenia, czy to jedynie w szczególnych wypadkach można uzyskać..

czy jest nawet szansa na jakieś czasowe otrzymanie takie zaświadczanie na próbne, bo jak to mówią młody kierowca to świruje za kołkiem, bardzo by mnie takie zaświadczenie interesowało, i prosił bym o jakaś informacje na ten temat.. serdecznie pozdrawiam.. i czekam na jakaś odpowiedz.. ;)

Dodaj nową odpowiedź

Zawartość tego pola nie będzie udostępniana publicznie.
 • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
Więcej informacji na temat formatowaniaRejestracja internetowa

Zapisy  do mojego "Prawko" Newslettera

Psychotesty,badania lekarskie i wiele innych!!

We respect your email privacy

Subscriber CounterTelefon do rejestracji
601 775 123


Rejestracja internetowa

Psychotestykierowcow.pl - Testy psychologiczne na najwyższym poziomie. Psycholodzy z wieloletnim stażem gwarantują sprawne psychotesty kierowców oraz badania do pozwolenia na broń, przeprowadzane przez wykwalifikowany personel medyczny - Wrocław, Kmicica 3.

Pracownia psychologii transportu Dariusz Kraśnicki zaprasza:
54-514 Wrocław, Kmicica 3
tel. 693 775 123, 71 353 92 75

Przychodnia Medycyny Pracy zaprasza:
54-510 Wrocław, Żernicka 215,
tel. 601 775 123, faks 71 349 38 69

Strona stosuje cookies aby zbierać statystyki i wyświetlać reklamy. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki.