Rejestracja: 601-775-123
Wrocław, Kmicica 3 mapka
Kontakt: skype rejestracja internetowa

Psychotesty kierowców, badania psychotechniczne

Wykonaj super sprawne psychotesty i badania lekarskie kierowców zaledwie w ciągu jednej wizyty w mojej Pracowni na Kmicica 1a/1!!
Psychotesty, badania kierowców, testy psychologiczne, badania psychotechniczne dla kierowców we Wrocławiu : Pracownia Psychologii Transportu u doktora Dariusza Kraśnickiego, specjalisty medycyny pracy i transportu.

 

Na tej stronie internetowej autor chciałby przedstawić ofertę pracowni psychologii transportu oraz gabinetu medycyny pracy we Wrocławiu, gwarantującej bezstresowe wykonanie testów psychologicznych oraz badania lekarskiego kierowców w ciągu jednej wizyty.

 • uświadomić pacjentów o ich prawach wynikających z ustawy o zawodzie psychologa i lekarza
 • pomóc pacjentom w wyjaśnieniu podstaw prawnych poszczególnych rodzajów orzecznictwa psychologicznego
 • wyjaśnić rolę testów psychologicznych i psychotestów w medycynie pracy i transportu

 

 

Obowiązkowe badania psychologiczne, psychotesty i testy psychologiczne przechodzą

 • pracownicy transportu,
 • osoby ubiegające się o pozwolenie na broń, kandydaci do policji,
 • operatorzy maszyn i wózków widłowych, kierowcy skierowani przez policję,
 • przedstawiciele handlowi oraz inni pracownicy prowadzący zawodowo samochód służbowy kat B,
 • detektywi oraz wiele innych grup pracowników.
 • Weszło [planowane wcześniej] rozszerzenie badań psychologicznych na kandydatów na kierowców szczególnie ciężarówek i autobusów.

Powoduje to, że orzekanie nie jest czynnością "przyjemną". Z jednej strony zainteresowanie kierowcy pozytywnym orzeczeniem psychologicznych, z drugiej konieczność obiektywnej oceny stanu psychicznego (nie działamy wyłącznie na rzecz dobra np. kierowcy, a uwzględniamy inne elementy np. bezpieczeństwo ruchu drogowego).

 • Niestety powoduje to także konieczność wydawania orzeczeń negatywnych - niezgodnych z subiektywnym odczuciem badanego !
 • Duże znaczenie ma doświadczenie psychologa, doskonałość testów psychologicznych oraz aktualny stan zdrowia pacjenta.

Witam Cię bardzo serdecznie!

Dr n. med. Dariusz Kraśnicki, Specjalista medycyny transportu

 

Na najlepsze testy psychologiczne dla kierowców we Wrocławiu - obowiązuje rejestracja internetowa - pozwoli to na korzystanie z rabatów i niskie przystępne ceny.

 •  Są już pierwsi zadowoleni pacjenci z Warszawy pracujący we Wrocławiu. Siła informacji w internecie i Google jest olbrzymia.

Jeżeli z jakichkolwiek powodów nie jesteś zadowolony z moich usług, zwrot kosztów badania bez pytania o przyczynę. [Nie dotyczy psychotestów za jazdę po alkoholu i skierowania od starosty i na pozwolenie na broń].

 • Psychotesty dla kierowców taxi Wrocław - zasady badania lekarskiego i psychologicznego w mojej pracowni psychologicznej, cena promocyjna przy usłudze pakietowej. 

Zapraszam Cię wtedy do Wrocławia na  ulicę Kmicica 1a

Ze względu na niedoskonałość i sprzeczności polskiego prawa i różną interpretację aktów prawnych (także w kwestii badań psychologicznych i psychotechnicznych, psychotesty testy psychologiczne) autor nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone informacje.

Współpraca internetowa "psychotesty dla kierowców' Wrocław

 • Jeszcze raz zapraszam wszystkich jak najserdeczniej.

Uwaga.

Moje forum ma być miejscem "friendly" - przyjaznej wymiany poglądów. Jeżeli masz ochotę zamieścić posty wulgarne, obrażające kogoś lub polityczne, to proszę poszukać sobie innego miejsca w sieci. Naprawdę jest gdzie wyładować agresję.

 

 

Podziel się:

Pytanie, badania lekarskie

Witam, niedlugo bede zaczynac kurs na instruktora nauki jazdy kat. B, chce się dowiedzieć jakie dokładnie badania są potrzebne do uzyskania zaswiadczenia lekarskiego o braku przeciwwskazan do wykonywania zawodu. Pobranie krwi równiez wchodzi w obowiązkowe badania?

Witam.

Rok temu miałam wypadek samochodowy. Według policji zostałam uznana za sprawcę tego zdarzenia. Sprawa trwała rok zanim się zakończyła nie odebrano mi prawa jazdy bo stwierdzono ze nie ma podstaw do tego. Teraz moje pytanie brzmi jeżeli dostałam skierowanie na badania psychologiczne w celu prowadzenia pojazdu to czy jeżeli wynik wyjdzie negatywnie bo slyszlam ze testy nie sa takie latwe to czy jest mozliwosc odebrania mi prawa jazdy ?

Stereoskopia a suwnica

Witam, ostatnio dostałem skierowanie na badania wysokościowe po wyżej 3 metrów i wykonywania pracy na stanowisku pracownika transportu ,operator suwnicy z poziomu roboczego.
Wszystkie wykonane specjalistyczne badania (w tym badanie neurologiczne, laryngologiczne, psychologiczne i okulistyczne) były przeprowadzone na podstawie tego skierowania, czyli były wykonane pod kątem mającym na celu stwierdzenie braku przeciwwskazań do wykonywania pracy na wysokości powyżej 3m.
Wszystkie przeprowadzone badania miały pozytywny wynik. Wątpliwości pozostawiły jedynie badania okulistyczne. Wątpliwości te dotyczą jedynie wydania pozytywnego wyniku dla badania mającego na celu stwierdzenie braku przeciwwskazań do wykonywania pracy na wysokości powyżej 3m, a nie wydaniu pozytywnego wyniku dla badań potwierdzających zdolność do pracy na stanowisku pracownika transportu, pracownika suwnicy z poziomu roboczego.
Końcowe orzeczenie zostało wydane na podstawie tych badań, po czym okazało się, że na skierowaniu zamiast badań na wysokości do 3metrów było napisane powyżej 3m. Po dostrzeżeniu błędu i poprawieniu skierowania na co dowodem jest faks przesłany zawierający prawidłową treść skierowania na badania na stanowisko pracownika transportu i pracownika suwnicy z poziomu roboczego oraz pracy wykonywanej na wysokości do 3metrów, badania nie zostały powtórzone.
Nadmienię również, że od 2012 roku posiadam uprawnienia kwalifikacyjne do obsługi urządzeń transportu bliskiego nr 0/09/00/12 wydane przez Urząd Dozoru Technicznego o zakresie uprawnień: suwnice,ciągniki i wagoniki sterowane z poziomu roboczego oraz żurawie stacjonarne warsztatowe: hakowe ogólnego przeznaczenia.
Uprawnienia te zostały mi przyznane po uprzednim otrzymaniu pozytywnego wyniku badań, które nie stwierdziły żadnych przeciwwskazań do wykonywania pracy w wyżej wymienionym zakresie. Powyższe orzeczenie zostało wydane na okres 2 lat. Ponadto po upływie tego okresu, w 2014 roku ponownie pozytywnie przeszedłem wszystkie badania, po wykonaniu których zostało wydane mi oświadczenie potwierdzające zdolność do pracy na określonym w skierowaniu stanowisku pracy. Czy w tym przypadku badania okulistyczne(stereoskopia) jest potrzebna do wykonywania wyżej wymienionego zawodu ? Pozdrawiam

Orzeczenie lekarskie

Witam, mam trochę nie typową sprawę. Zacznę od początku. Dwa miesiące temu byłem na imprezie w klubie i ktoś mi dosypał czegoś do drinka, wróciłem do domu i rano żona zawiozła mnie do szpitala bo bardzo zle się czułem.

 

W szpitalu po diagnozie stwierdzili, że to była pochodna THC( marihuana). Po dwóch dniach wyszedłem na własną prośbę bo za dwa dni jechałem do pracy (jestem kierowca zawodowym C+E od 10lat). W szpitalu była rozmowa pięciominutowa z psychologiem. Jakież było moje zdziwienie, gdy później dostałem ze szpitala pismo o pobycie w szpitalu, gdzie było napisane ze jestem uzależniony od alkoholu i od środków odurzających.

Zostałem skierowany na badania do WOMP. Miałem internistę, okulistę, psychologa,psychiatrę,EKG, i badania krwi, wszystko przeszedłem pozytywnie tylko psychiatra po 10min rozmowy stwierdził , że aktualnie nie jestem zdolny do prowadzenia pojazdów silnikowych!!!

Uzasadnienie pani Psychiatry "Konieczne utrzymanie abstynencji od srodków psychoaktywnych i podjęcie działań zmierzających do weryfikacji rozpoznania uzależnienia alkoholowego. Mam badania krwi moczu które robię regularnie od dwóch miesięcy. poz Andrzej

Głuchy

Jak niesłyszę na jedno ucho to dam radę przejść psychotesty na kat.c?

Wymiana Ukrainskiego Prawa jazdy Kat.B

Witam Mieszkam na ukrainie od 2008roku i w ukrainie zrobilem prawo jazdy . Meldunku w Polsce juz nie mam ,ale bede chcial teraz na stale wrucic do PL i chcialem sie dowiedziec jak to wyglada z wymina prawa jazdy? beda jakies problemy w pl? czy trzeba prawo jazdy wymieniac? prosze o kontakt mailowy : polska.styler@o2.pl
dziekuje i pozdrawiam

zapytanie

zrobilem psychotesty zakonczyly sie wynikiem negatywnym pani psycholog stwierdzila ze moze byc to przyczyna ze jestem przeziebiony i zaproponowala mi poprawke czy ja w tej sytuacji moge isc na psychotesty gdzie indziej i wykonac je jeszcze raz czy juz musze robic psycotesty u tego samego psychologa

MOŻESZ

Spokojnie możesz iść do dowolnego ośrodka...Nie musisz robić poprawki w tym samym osrodku...Możesz chodzic nawet dwudziestokrotnie jeżeli byś nie zdał 19razy i w dowolnym osrodku jaki ci pasuje...

kat.c

mam kategorie a,b,c od 1986r.obecnie jestem na rencie i nie wykonuje zawodu kierowcy.kończy mi sie ważność prawa jazdy i nie dysponuje wolnymi środkami finansowymi na odnowienie psychotestów -czy w razie konieczności wykonywania zawodu z kategorią c ,bede mógł wykonać badania i otrzymać spowrotem kategorie c ,czy musze od nowa robić kurs i zdawać egzamin na w/w kategorie?

Miałem wypadek komunikacyjny samochodowy?

Chciałbym się dowiedzieć~!~ Mam badania lekarskie , w sumie wszystko już wykonałem od początku aż do końca. Moim problemem to jest otrzymanie pozwolenia czy mogę prowadzić samochód po wypadku komunikacyjnym proste prawidłowe zaświadczenie.
Lecz cofnę do momentu mojego wypadku.Miałem rehabilitacje,miałem zeza, miałem -25 procentach zniszczenie mózgu czy coś tam dokładnie . A teraz tak na prawdę nie wiem czy w takim momencie dostane negatywne zaświadczenie.Lecz teraz już mineło prawie 10 miesięcy.Chciałbym się po prostu Lekarskiego poprawnego zdania na tym temacie.Dziękuje za odpowiedz!! (teraz nie ma żadnych badań).

waznosc badań lekarskich

Witam. Mam pytanie dotyczące badań lekarskich. W kwietniu robialam badania lekarskie i psychologiczne idąc na prawo jazdy kat. C. Na chwile obecnae chcę podjąć pracę jako taksówkarz. Zaswiadczenie dotyczące badań psychologicznych wydano mi bez problemu i bez dodatkowych opłat, natomiast udając się do lekarza okazało sie że mimo iż badania psychotechniczne są ważne pięć lat muszę je zrobić ponownie i i zapłacić 200zł. Czyli jak?? Te wykonane przed pięcioma miesiącami sa ważne czy nie?? Mogę żądać wypisu z tamtych badań czy muszę robić ponownie to samo i za to samo płacić. Będę wdzieczna za odpowiedź.

Dobry wynik?

Twój wynik: 48 na 49
Błędy (użycie złego przycisku): 2

Czas reakcji z trafionych prób:
minimalny: 924 milisekund
maksymalny: 1890 milisekund
średni: 1176 milisekund
Kobieta lat 20, test daltonizmu 5/5
Najdłuższy zapisany ciąg liczb--22

wyniki - dobre?

110 na 110
minimalny: 640 milisekund
maksymalny: 1633 milisekund
średni: 1216 milisekund

Dodam, że mam 19lat

mam pytanie jeśli sie nie zda psychotestów w danej przechodni cz


psychotesty

mam pytanie jeśli sie nie zda psychotestów w danej przechodni czy można iść do innej i zdawać nawet w tym samym dniu bo słyszałem że trzeba czekać rok czasu, chodzi o kategorie e/c

Wózki widłowe

Witam, ostatnio dostałe skierowanie na psychotesty na wózki widłowe. Mam problemy z tablicami z kropek na których widać cyfry. Większości nie widzę. Czy to mnie może wykluczyć? Czy raczej nie powinienem się obawiać?

@Jeżeli to jest na widzenie barw, to bym się nie bał.

prawko

Witam chciałem bym zrobić prawo jazdy, ja sam pochodzę z Ukrainy i jestem obywatelem Ukrainy i czy jest możliwość zrobienia u was prawojazdy i jaki koszt ?

Czy potrzebuje badania

Czy potrzebuje badania psychotechniczne,, jeśli pracuję w firmie budowlanej i raz na jakiś czas muszę jechać ciężarówką aby dowieść materiał, abym mógł wykonać swoją pracę prawo jazdy kategorii c posiadam od pół roku. Czy muszę wykonać te badania? z góry dziękuje za odp. @Tak

kat. B+E i A2

Witam. Chcę zrobić prawo jazdy kat. B+E i A2 i chcę się dowidzieć czy do kat. BE muszę zrobić dodatkowo badania psychologiczne (jeśli tak to jak one wyglądają) czy wystarczą mi tylko lekarskie? Gdzieś słyszałem że wystarczą tylko lekarskie ale najpierw musiałbym zrobić badanie okulistyczne i właśnie też chciałbym wiedzieć jak takie badanie wygląda? Bardzo proszę o odpowiedź :) Pozdrawiam :) @kat. B+E i A2 nie wymaga badań psychologicznych do kursu

Test guziczki

Witam! Daaawno miałem psychotesty . Mam 47 lat wynik na guziczkach :
minimalny: 912 milisekund
maksymalny: 1520 milisekund
średni: 1179 milisekund

Dobry wynik

@całkiem fajnie

2 razy poległem w ciemni

ja już 2 razy podchodziłem i 2 razy poległem w ciemni P.doktor dala mi jeszcze jedna szanse. Ciekawe czy się uda

J.C RAVEN Pierwsze psychotesty

Czy może Pan powiedzieć co należy zrobić w J.C Ravena? Te obrazki co są to wiem, brakujące pole podobne wybrać, ale dalsze są trudniejsze to należy wybrać co innego, czyli całkowicie inne od pozostałych ? Czy tez podobne do każdego

badania obawa przed wynikiem negatywnym

Witam dostałem skierowanie na badania do Wompu po spowodowaniu kolizji drogowej pod wpływem alkoholu. Czy będą mi robione drug testy ? Oraz czy mogę zrobić testy prywatnie po wyniku negatywnym po jakimś czasie ? Odpowiedź @Bardzo często robią i tylko w swoim laboratorium.

Czy taki wynik jest ok ? Na

Czy taki wynik jest ok ?
Na tablicy 31 na 32 liczby znalazłem (chociaż chyba jestem tępy bo chwilę się zastanawiałem o co tak naprawde chodzi jak idiota ;/ )

Twój wynik: 49 na 49
Błędy (użycie złego przycisku): 2 (myszka niezbyt)

Czas reakcji z trafionych prób:
minimalny: 672 milisekund
maksymalny: 1218 milisekund
średni: 862 milisekund

Specjalista ds marketingu

Dzień dobry, chciałem zapytać czy muszę przechodzić psychotesty dla kierowców jeżeli stanowisko mojej pracy to specjalista ds marketingu. Samochodem prawdopodobnie będę CZASAMI się poruszać, natomiast moja praca jest przede wszystkim biurowa. Bardzo proszę o szczerą odpowiedź. Pozdrawiam,

 

@Raczej tak

Mam pytanie czy jeżeli

Mam pytanie czy jeżeli słabo widzę na lewe oko natomiast z prawym nie mam najmniejszych problemów, czy będzie miał problem z badaniami psychotechnicznymi na kat. B ????

Prawo jazdy dla osób niesłyszących

Mam problem, Panie Doktorze.
Jestem osobą niesłyszącą i ubiegam się o prawo jazdy lecz powiedziano mi, że mam przejść na badanie szeptem w odległości o 3 metrów, czy te badanie jest obowiązkowe dla każdej niesłyszącej, niedosłyszącej, głuchej osoby? Ja w rzeczywistości nie słyszę szeptu, czy są inne opcje, żeby uzyskać zaświadczenie by mogłabym zrobić kurs prawa jazdy? Pomóż mi, Panie Doktorze.

WOMP w Gdańsku nie chce mnie dopusic do dalszej części testów

Witam Mój problem jest taki, zatrzymano mnie po paru piwach na chodniku na rowerze.Posiadam prawo jazdy Kat B. Po paru miesiącach komendant skierował mnie na badania lekarskie i psychologiczne.Lekarskie w tym okulistyczne przeszedłem, psychologiczne w tym test na inteligencje również, problem pojawił się przy jednym testów na szybkość reagowania(tzw test Courvego)mam problem z zapamiętywaniem liczb lecz jestem pewien ze szybkość reagowania mam wzorowa , co wykazałyby dalsze testy, lecz pani psycholog mnie do nich nie dopuszcza, argumentując ze jeśli nie przechodzę testu Courvego(odnajdywanie 3 cyfrowych liczb w puli większej ilości liczb) nie ma sensu bym wykonywał inne testy na szybkość reagowania!!! Problem jest jeszcze jednego typu, w tzw "ciemni" zbyt późno dostrzegam, po wcześniejszym patrzeniu w lampę figury geometryczne. Nie mam problemu z jazda w nocy lecz pani orzekła ze wyda ograniczenie do prawa jazdy(jedli wyda) kat B, zakazujące kierowaniem pojazdu od zmierzchu do świtu! Pytałem się na policji, oni nie słyszeli o czymś takim! Pomóżcie!!

Stracę prawo wykonywania zawodu

Bardzo ciekawe pytanie,ja również mam problem z testem Couvego,tzn zaliczam go,jednak odkąd pamiętam zawsze jestem na pograniczu.U Pana tu na stronce mam prawidłowy ciąg 14-15.Moim zdaniem to za mało jak na wiek 44lata.

 

Boję się,że przy którymś kolejnym badaniu nie uda mi sie go zaliczyć i stracę prawo wykonywania zawodu.Dodam,że wszystkie inne testy zaliczam raczej bez najmniejszego problemu,no może jeszcze kartka-ołówek słabiej wychodzi,ale jest to związane z tym problemem o którym napisał kolega wyżej-słabsze zapamiętywanie liczb.Pracuję w zawodzie 25lat.

1234następna ›ostatnia »

Dodaj nową odpowiedź

Zawartość tego pola nie będzie udostępniana publicznie.
 • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
Więcej informacji na temat formatowaniaRejestracja internetowa

Zapisy  do mojego "Prawko" Newslettera

Psychotesty,badania lekarskie i wiele innych!!

We respect your email privacy

Subscriber CounterTelefon do rejestracji
601 775 123


Rejestracja internetowa

Psychotestykierowcow.pl - Testy psychologiczne na najwyższym poziomie. Psycholodzy z wieloletnim stażem gwarantują sprawne psychotesty kierowców oraz badania do pozwolenia na broń, przeprowadzane przez wykwalifikowany personel medyczny - Wrocław, Kmicica 3.

Pracownia psychologii transportu Dariusz Kraśnicki zaprasza:
54-514 Wrocław, Kmicica 3
tel. 693 775 123, 71 353 92 75

Przychodnia Medycyny Pracy zaprasza:
54-510 Wrocław, Żernicka 215,
tel. 601 775 123, faks 71 349 38 69

Strona stosuje cookies aby zbierać statystyki i wyświetlać reklamy. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki.