Rejestracja: 601-775-123
Wrocław, Kmicica 3 mapka
Kontakt: skype rejestracja internetowa

Ranking szkół nauki jazdy we Wrocławiu

Ranking najlepszych szkół nauki jazdy we Wrocławiu. 2013/2014 r -sprawdź jak nie stracić swoich ciężko zarobionych pieniędzy!!

Nauka Jazdy na Motorze kat.A

 

prawo jazdy kategorii B Wrocław

 

 • Pytanie:
 •  Witam Chciałem się zapisać na kurs prawa jazdy kategorii B i jednocześnie zrobić prawo jazdy na motocykl. Szukałem dużo w internecie, ale jestem zdezorientowany różnymi rankingami szkół nauki jazdy we Wrocławiu, rankingami kursów prawa jazdy itp. Na swoich stronach szkoły często prezentują niepełną informację o kursach.
 • Czy może mi pan poradzić jakąś szkołę najlepiej dostosowaną do moich potrzeb ?
 • Po jakim czasie będę mógł zrobić kurs prawa jazdy na kategorię C ?

Odpowiedź

 

aktualna promocja ceny kursu

Jest wiele szkół nauki jazdy znajdujących się w strefie egzaminacyjnej. Podstawową zasadą jest przyzwoita zdawalność oraz flota pojazdów, identyczna z tymi co na egzaminie / Clio, Man 12240, Mercedes Atego/.

 • Odradzam super tanie okazje cenowe - typu 800 - 900 zł. Doświadczenie pokazuje, że tylko umiejący wcześniej jeździć i potrzebujący tylko zaświadczenia o ukończeniu kursu, mogą coś na tym skorzystać.

 

 • Z pewnością w rankingu WORD Wrocław, również przeczytał Pan o szkole nauki jazdy Kursant
 • Kursant nauka jazdy

Pierwsze miejsce w zdawalności przez kilka lat - zawsze w czołówce !!

Na pierwszym miejscu już od kilku lat. Podejmując współpracę z tą Szkołą, zostałem zaskoczony wysokim poziomem organizacji pracy i podejściem do kandydatów przez kadrę instruktorów.

 • Pomimo, że już z nimi nie współpracuję ciągle Ich polecam, jako opcję szkoły strefie egzaminacyjnej wartą rozważenia !!
 • Cały personel jest wysoce zmotywowany dla jednego nadrzędnego celu - zdanie przez kandydata egzaminu praktycznego za pierwszym razem !!

Jest to po prostu mała "Fabryka Kierowców" ale z wyjątkowo ciepłym, unikalnym, indywidualnym podejściem !!

Renault Clio szkoły Kursant 

Tym nie mniej, dla Kandydatów o niskiej motywacji i nie przyzwyczajonych do intensywnego szkolenia, wymaganego w Kursancie, radziłbym rozważenie innej opcji. Niestety bez obustronnej współpracy nawet Najlepsze szkoły są bezsilne.

 • Szkolenie w Kursancie jest proste i sukces gwarantowany, ale pod warunkiem sumiennego wykonania programu szkolenia.
Jedynym problem tej szkoły jazdy, wydaje mi się jej rosnąca popularność [szczególnie wśród Pań]. Lepiej sprawdzić czy mają wolne miejsca, jeżeli kurs chcemy zacząć szybko. Czas pokaże, czy Kursant utrzyma wysoką zdawalność, połączoną z olbrzymią liczbą kursantów ?? Presja konkurencji jest olbrzymia!! Jak na razie im się udaje być w czołówce. W ostatnim rankingu urzędu marszałkowskiego [2008] mają zdawalność ponad 50 %..
Nauka jazdy na motorze we Wrocłąwiu

 

 • Inne firmy i szkoły do rozważenia w przypadku kursu na sprzęt ciężki i autobusy.

Kategoria C+E MAN 12240 egzaminacyjny z przyczepą zapisy e-mail:

Wrocław ulica Tarnogajska


 • Dla chcących się czegoś nauczyć i zdać egzamin za pierwszym razem polecam kliknięcie w link- prawo jazdy Wrocław

Samochody zupełnie takie same jak egzaminacyjne, szkolenie w strefie i przyzwoita zdawalność. Pomimo, że szkoła specjalizuje się w szkoleniu na ciężki sprzęt, amatorzy motorów i samochodów osobowych również znajdą swoje miejsce.

 • Po uzyskaniu prawa jazdy zawodowego również można zrobić kursy do świadectwa kwalifikacji zawodowej - stare świadectwo kwalifikacji.

Sprawdź samochody ciężarowe WORD Wrocław MAN 12240?

Egzaminy Państwowe na MAN-ie praktycznie w ciągu  kilku tygodni !!

 

 • Tylko tutaj we Wrocławiu. Kategoria C+E MAN 12240 egzaminacyjny z przyczepą,.  zapisy na naukę jazdy tel. kom.:e-mail: andrzej@kursant.wroclaw.pl

Testy psychologiczne dla kierowców zawodowych - oferta po zdanym prawie jazdy kat. C D E
sprawdź Man TGL 12240

    * Do sprawdzenia ranking najlepszych szkół nauki jazdy we Wrocławiu rekomendowanych przez mój Gabinet Lekarski.

Pełną informację o możliwości zrobienia kursów na motocykl i samochody ciężarowe czy autobusy znajdzie Pan na internetowej  stronie Szkoły Kursant.

 

PS.

Nie jestem bezkrytycznie przekonany do rankingu zdawalności Word Wrocław. Porównywanie szkół o tak różnej liczbie kandydatów [od 100 do 1000] jest trochę niemiarodajne.

    * Mała szkoła powinna teoretycznie mieć dużo lepszą zdawalność.


 

Podziel się:

Kursant

Ja zdecydowanie mogę polecić szkołę jazdy Kursant, zdałam egzamin za pierwszym razem. Polecił mi ją mój kolega, który uczył się jeździć rok temu i mówił, że to banalnie proste, a ja nie chciałam wierzyć. Przyznaję, że na początku się bałam, ale mój instruktor wykazał się naprawdę wieeeelką cierpliwością i wszystko dokładnie mi tłumaczył i dodawał otuchy.

Kursant

Bardzo polecam Szkołę Jazdy Kursant i instruktora Pana Jerzego Nalepę, któremu bardzo dziękuję za wszelką pomoc, stoicki spokój oraz wsparcie. W bardzo przyjaznej atmosferze przygotowywał mnie do egzaminu państwowego. I nie miałem takich problemów jak tu piszecie. Nie wiem, skąd to się bierze.

Kursant

Też polecam Pana Jerzego. Zna się chłop :-)

Kursant świetnie przygotowuje do egzaminu

Zdałem egzamin za pierwszym

Zdałem egzamin za pierwszym razem! HA! Robiłem kurs w Kursant. Polecam!
To oni dopasowali się do mojego grafiku :-)

bardziej maniak niz szkola

szkola pod psem , kiepscy instruktorzy bo zeden porzadny nie chce tam pracowac. zdawlnosc maja wmiare wysoka bo kursanci wykupuja dziesiatki godzin w innych szkolach. a zdany egzamin idzie na konto tej pseudo szkoly. kurs w tej szkole to pieniadze wyrzycone w bloto.

Ranking 1 półrocze 2010

Pojawił się ranking za 1 półrocze 2010 roku. W zasadzie nie ma jakiejś wielkiej różnicy w stosunku do  drugiej połowy 2009. Akademia Dobrej Jazdy zyskuje nowych kursantów /pomimo spadku zdawalności/.

 • Kursant - dalej najwięcej szkolonych we Wrocławiu - z pewnością pomogły olbrzymie promocje cenowe.
 • Wyższa Szkoła Jazdy - najlepsza do 200 kursantów, chociaż nieco opadli ze sił ze zdawalnością. Niestety potem zaczynają przychodzić trudniejsi kursanci, zwabieni marką oraz myślący, że samo zapisanie do szkoły jest panaceum na wszystkie bolączki.
 • Na podium również Atut oraz Auto-Stop
 • Mój Komentarz do rankingu za 1 półrocze 2010 
Niestety zdawalność będzie spadać, bo WORD Wrocław /i nie tylko/ żyje z egzaminów, które podobno są niedochodowe i trzeba podnieść ich cenę lub nakłonić szkolonego na powtórkę.
 • Dla porównania koszt 45 minut egzaminu /lub krócej/ 122 zł - koszt godziny jazdy w szkole 40 -50 zł

 

Rankig Word za II półrocze 2009 roku

Pojawił się ranking WORD Wrocław za drugie półrocze 2009 roku. Zapraszam wszystkich do przeczytania mojego komentarza na jego temat.

Pojawiło się niewielu nowych graczy z przyzwoitą zdawalności. Na czele tradycyjnie  Akademia Dobrej Jazdy, Auto_Stop, Atut, Kursant .

Wyższa Szkoła Jazdy z nowych ośrodków, które weszły przebojem na ten trudny rynek szkoleń.

 • Wszystkim gratuluję !!

Dzisiaj próbowałem

Dzisiaj próbowałem uzyskać jakiekolwiek informacje nt kursu w C.....p.

I byłem szczerze zdziwiony zachowaniem właściciela, który potraktował mnie jak gówniarza, zaczął krzyczeć bez powodu!!

Wcześniej rozmawiałem z bardzo sympatyczną pracowniczką, ale ten facet to jakiś żart... na pewno nie skorzystam z usług tak nieprofesjonalnej szkoły i Wam też szczerze odradzam

Ja robię prawo jazdy w

Ja robię prawo jazdy w szkole A...... przy ul .P...... Wrocław.

Szkoła jest tragiczna!!! Szczerze nie polecam!! Więcej szczegółów, gdy nie będę musiał mieć już nic wspólnego z tą szkołą. Na razie cały czas kończę tam kurs i nie chcę opisywać wszystkich szczegółów, abym nie miał problemów.

Ale gdy tylko za którymś kolejnym razem zdam egzamin, o ile po tej szkole go zdam, to opiszę wszystko co mnie spotkało w tej szkole.

Odpowiedź.

 • Nie komentuję personalnie poczynań innych szkół nauki jazdy.

Są od tego inne fora, gdzie można to uczynić.

 • Na dłuższą metę takie praktyki i tak kończą się niską zdawalnością WORD oraz małym zainteresowaniem takiej szkoły wśród potencjalnych kursantów. Niestety raz nadszarpniętą opinię bardzo trudno jest naprawić !!!

Ja robiłam kurs w Basia i

Ja robiłam kurs w Basia i Marek (www.basiaimarek.pl) wczoraj zdałam egzamin praktyczny za I-szym razem. Ta szkoła wg mnie jest najlepsza i naprawdę uczy jeździć.

Dodaj nową odpowiedź

Zawartość tego pola nie będzie udostępniana publicznie.
 • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
Więcej informacji na temat formatowaniaRejestracja internetowa

Zapisy  do mojego "Prawko" Newslettera

Psychotesty,badania lekarskie i wiele innych!!

We respect your email privacy

Subscriber CounterTelefon do rejestracji
601 775 123


Rejestracja internetowa

Psychotestykierowcow.pl - Testy psychologiczne na najwyższym poziomie. Psycholodzy z wieloletnim stażem gwarantują sprawne psychotesty kierowców oraz badania do pozwolenia na broń, przeprowadzane przez wykwalifikowany personel medyczny - Wrocław, Kmicica 3.

Pracownia psychologii transportu Dariusz Kraśnicki zaprasza:
54-514 Wrocław, Kmicica 3
tel. 693 775 123, 71 353 92 75

Przychodnia Medycyny Pracy zaprasza:
54-510 Wrocław, Żernicka 215,
tel. 601 775 123, faks 71 349 38 69

Strona stosuje cookies aby zbierać statystyki i wyświetlać reklamy. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki.