Rejestracja: 601-775-123
Wrocław, Kmicica 3 mapka
Kontakt: skype rejestracja internetowa

Psychotesty kierowcy zawodowego

Witam serdecznie - mam pytanie związane z testami psychologicznymi
kierowców kat D.

Jestem osoba fizyczna, która zamierza założyć działalność
gospodarcza związana z krajowym transportem osób (siedziba firmy Wrocław).

Najpierw jednak zdam egzamin i uzyskam Certyfikat Kompetencji Zawodowych. Potem założę
jednoosobową działalność gospodarcza i uzyskam licencje (j.w. transport osób).

Od Pracownia Psychologii Transportu we Wrocławiu
  • Prace kierowcy będą wykonywać osobiście
  • Czy w takim przypadku wymagane jest zaliczenie psychotestu?

Jeżeli tak to w którym momencie całej procedury powinienem go wykonać? Czy mogę się u Państwa
zarejestrować na wykonanie takiego testu poprzez www? Pozdrawiam i liczę na odpowiedź
Sławomir

  • Oczywiście jest Pan zobowiązany do wykonania psychologicznych badań kierowców.
  • Istnieje możliwość rejestracji na psychotesty przez internet, ale brak zwrotnego adresu mail lub telefonu uniemożliwił komunikację z Panem !!
Psychotesty dla kierowców we Wrocławiu i badania psychotechniczne.

Podziel się:

pech jak nic

my nie mówimy to o odzyskaniu prawka po wódce tylko o uzyskaniu prawa jazdy i prawa do wykonywania zawodu przez osoby, które nie popełniły przestępstwa, biurokracja zabija ten kraj i okrada jego obywateli, też uważam, że bycie polakiem to pech

polski apsurd

W Brytanii pracuje jako kierowca autobusu a wcześniej ciężarówki i nikt mnie nie pytał o żadne badania,żal mi tych kierowców w Polsce co zwami tam wyrabiają.Bo ktoś musi zarobić na was.Badania psychologiczne po alkoholu

Absurdy w Polskim prawie

Mając kwalifikacje do prowadzenia ciężarówki bądź autobusu nie można niestety wykonywać zawodu,wprowadzono kwalifikację wstępną i okresową co się wiąże oczywiście z kosztami.Co 5 lat trzeba uczestniczyć w kursach za które trzeba płacić niezłą kasę bo odciążono pracodawcę od refundowania tych szkoleń.Chcąc otrzymać się w zawodzie muszę wydać na wszystko ok tysiąca zł.W przypadku kierowców zaczynających pracę w zawodzie koszty wzrastają o cenę szkolenia podstawowego.

Ciekawostką jest to,że ustawodawca powołuje się na przepisy unijne,ja posiadam wszystkie kategorie już z kodem 95,niedawno miałem kontrolę w Niemczech podczas której Policjant pogubił się w tych wpisach w naszym krajowym Prawie Jazdy.Stwierdził że to jest jakieś nienormalne i nigdy nie słyszą o jakiś kodach 95.Tak jak napisał kolega wyżej,za granicą nikt nikogo nie pyta o badania,skoro uzyskałeś kwalifikacje to oznacza,że możesz prowadzić takie pojazdy.W Polsce jak zwykle jest coraz więcej poprzeczek,a liczba wypadków wzrasta.Uczestniczenie w szkoleniu okresowym było dla mnie stratą czasu

gdyż moje wiadomości przewyższały wiedzę prowadzącego te zajęcia,który posiadał kat,B i czysto teoretyczną wiedzę z zakresu wyższych kategorii.Pozostaje zadać pytanie-za co ja zapłaciłem?chyba tylko za dokument który jest potrzebny do uzyskania prawka z kodem 95,bo nic nowego się na szkoleniu i tak nie dowiedziałem.

Psychotesty dla kierowców zawodowych

Nazywam się Jacek  i chciałbym się zarejestrować na psychotesty dla kierowców zawodowych. Posiadam od niedawna prawo jazdy kat "C" i słyszałem ze trzeba mieć zrobione psychotesty żeby zacząć prace w tym zawodzie. Zależy mi na czasie, a więc proszę mi napisać jak najszybszy termin.
Pozdrawiam!
Jacek

Dlaczego tylko w tak chorym

Dlaczego tylko w tak chorym kraju jak Polska są te testy?

W całej Uni w żadnym kraju nie robi sie danych testów tylko w Polsce. Czy to jest kolejny debilizm polski?

Testy są potrzebne do tego,

Testy są potrzebne do tego, żeby sprawdzić zdolności wzrokowo- motoryczne, to czy dane "rzeczy" mogą nas rozpraszać - sprawdzają poziom uwagi i to jak szybko męczy się przy dużej ilości bodźców ( światło, hałas, muzyka etc). Sądzę, że te testy po części mogą nas - innych kierowców uchronić od tych którzy mogą stanowić potencjalne zagrożenie. Jak dla mnie taki pomysł jest b. dobry. Uważam, że akurat temu pomysłowi daleko jest do debilizmu.

Oczywiście,one powinny

Oczywiście,one powinny istnieć,ale powtarzanie ich co 5 lat jest bezsensowne,uważam,że zdolności psychomotoryczne nie spadają nagle w tak drastyczny sposób aby uniemożliwiały wykonywanie zawodu. Ciekawe dlaczego lekarze odpowiedzialni za zdrowie i życie pacjenta nie muszą przechodzić takich testów.Do utrzymania się w zawodzie wystarczy im jedynie praktyka,a przecież w zawodzie lekarza zdolność koncentracji czy szybkości podejmowania trafnych decyzji jest również rzeczą ważna. Badania kierowcy zawodowego powinny odbywać się raz na początku jego kariery,ewentualnie sprawdzenie jego zdolności w wieku lat 50.

Debilizm Debilizm

Debilizm Debilizm jeszcze raz Debilizm , najbardziej kretyńskie zasady jakie widziałem na Świecie , a uwierzcie mi że sporo widziałem , szkoda tylko że ten cholerny RZĄD nie robi nic by coś tu zmienić , AŻ ŻAL ŻE CZŁOWIEK URODZIŁ SIĘ POLAKIEM

chęć kontroli "władzy"

chęć kontroli "władzy" nad obywatelem jest tak duża i absurdalna, że może świadczyć to o istnieniu państwa totalitarnego lub po prostu ochlokracji urzędniczej

-zero prostoty i jeden wielki skok na kasę

W Hiszpanii robi się testy

W Hiszpanii robi się testy KAŻDEMU kierowcy, również amatorowi. Niemcy i Austriacy stosują inne zasady, ale kierowcy są też pod kontrolą. Polskie testy dla kierowców złapanych na prowadzeniu po alkoholu to pikuś w stosunku do tego, co się przytrafia Niemcom. U nas nie jest źle.

odzyskanie prawka po alkoholu w Niemczech

Dokładnie tak jest. Należy się cieszyć, że się człowiek nie urodził w Hiszpanii. A odzyskanie prawka po alkoholu w Niemczech to jest pół roku ciągłej pracy z psychologiem, który po takim okresie podejmie decyzję, czy odzyskasz papier, czy też nie.

Wniosek jest prosty,nie

Wniosek jest prosty,nie trzeba jeździć po alkoholu.Co do tego akurat mam odmienne zdanie,czyli odzyskanie prawka nie powinno być rzeczą łatwą gdyż osoba prowadząca pojazd pod wpływem alkoholu jest potencjalnym mordercą i powinna zostać dokładnie przebadana i mieć odpowiedną terapię.Nie wiem z czego tu się cieszyć,z tego że alkoholikowi w łatwy sposób umozliwia się ponowne stworzenie zagrozenia i naraża niewinne osoby?Pod tym względem bym chciał sie urodzić w Hiszpanii.

Dodaj nową odpowiedź

Zawartość tego pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
Więcej informacji na temat formatowaniaRejestracja internetowa

Zapisy  do mojego "Prawko" Newslettera

Psychotesty,badania lekarskie i wiele innych!!

We respect your email privacy

Subscriber CounterTelefon do rejestracji
601 775 123


Rejestracja internetowa

Psychotestykierowcow.pl - Testy psychologiczne na najwyższym poziomie. Psycholodzy z wieloletnim stażem gwarantują sprawne psychotesty kierowców oraz badania do pozwolenia na broń, przeprowadzane przez wykwalifikowany personel medyczny - Wrocław, Kmicica 3.

Pracownia psychologii transportu Dariusz Kraśnicki zaprasza:
54-514 Wrocław, Kmicica 3
tel. 693 775 123, 71 353 92 75

Przychodnia Medycyny Pracy zaprasza:
54-510 Wrocław, Żernicka 215,
tel. 601 775 123, faks 71 349 38 69

Strona stosuje cookies aby zbierać statystyki i wyświetlać reklamy. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki.